Teenused

Teraapiad. Nõustamine.
Kui soovid end ja ümbritsevat maailma paremini mõista ning probleemseid olukordi ja sümptomeid detailsemalt läbi vaadata, soovid avastada endas peituvat sisemist tarkust ja potentsiaali, luua muutusi ja avardada oma elu, siis selleks pakun Sulle toetust, erinevaid võimalusi ja vahendeid. Need toetavad Sind eneseteadvustamisel, enesearengu sügavamatel tasanditel, Sinu kasvamise hüvanguks.

Kuidas mina Sind toetan?
Kuna Sinu sees on palju tarkust ja sügavaid veendumusi, ja seega olemas  kõik vastused, kuid alati ei leia neid sealt üles ja alati ei usalda ka oma sisetunnet, siis mina toetan ja abistan Sind sellel teekonnal. Sina teed tööd iseendaga. Mina ei diagnoosi ega ravi, vaid aktsepteerin, julgustan, innustan ja usaldan. Hoian Sind ja Sinu konfidensiaalsust, mis tähendab, et Sa oled kaitstud.

Seanssidest.
Tavaliselt kestab üks seanss 60 minutit. Seansid võivad toimuda kord nädalas või kord kuus või kuidas iganes Sa vajalikuks pead – otsustaja oled Sina. Mõnikord piisab ühest seansist, kuid tihtipeale kulub rohkem aega, sest kõik sõltub teemast ja probleemist, mida käsitletakse ning sellest, kui sügavale Sa enda tundmaõppimisel oled valmis minema. Et iga inimene on unikaalne, siis järgin seanssidel Sinu individuaalsust, kombineerides ning kohandades erinevaid teooriaid ja tehnikaid vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele. Sisemine töö iseendaga toob ellu muutusi ja Sa saad enda kohta teada palju uut, ent meeles tuleb pidada, et leitud uue energia integreerimine oma igapäevaellu võtab aega.

Seansid toimuvad kokkuleppel:

*Oru 12, Märjamaa, Raplamaa

* Rüütli 36, Pärnu

* Vana-Vigala, Raplamaa

Võta ühendust