Metafoorkaardid-unenäod

Metafoorkaardid ehk sümbolkaardid ehk assotsiatsioonikaardid pakuvad võimalust saada kontakti iseendaga.

Need kaardid ei ole ennustavad nagu Taro. Metafoorkaardid on pildikaardid, millel ei ole õigeid või valesid tähendusi. Sina ise oled see, kes äratab pildi ellu, Sina annad elu sellele kaardile. Läbi pildikeele saab kiiremini kontakti iseenda ja oma tunnetega – kaardid hakkavad Sinuga rääkima, jutustama Sulle Sinu lugu, hiilides mööda ratsionaalsest mõtlemisest ja ammutades infot alateadvusest.

Kuna meie sees on palju tarkust ja sügavaid veendumusi, on meis olemas ka kõik vastused. Alati ei leia me neid vastuseid sealt üles ja alati ei usalda ka oma sisetunnet. Kui me ei oska väljendada oma mõtteid ja tundeid sõnades, nagu tihtipeale juhtub, siis on kaardid abiks.

Nad aitavad väljendada sõnulseletamatut, aitavad sõnastada probleeme ja leida loovaid lahendusi. Kaardid pakuvad üllatavaid äratundmisi ja visuaalset tuge, nad õpetavad Sind ennast paremini tundma ja usaldama.

Unenägude salapärane maailm.

Oled Sa näinud unenägu, mis on jäänud Sind kummitama ning meenub taas ja taas? Mõni unenägu kordub ja jääbki korduma? Võib-olla ei pööra sa unenägudele üldse suuremat tähelepanu ja unustad need kiirelt või tundub mõni unenägu lausa jabur… Võib-olla arvad, et Sa ei näegi unenägusid?

Unenägudel on oluline roll meie igapäevaelus. Nad on ühenduses meie isikliku eluviisiga, näitavad Sulle, kus Sa praegu oled, mida koged ja kuhu oled teel. Unenägu on vabam enesekogemise viis, kuna une ajal on analüüsimise võime väiksem ja eneseteadlikkus suurem. Unenägusid ei saa jätta tähelepanuta, sest nendes peituvad Sinu hingesoovid.

Kõik unenäod on tulnud Sinu ellu mingi eesmärgiga. Tähtsate unenägudega tuleb alati midagi ette võtta –  need üles kirjutada, neid uurida või oma unenägu jagada. Jagades on võimalik avastada varjatuks jäänud unenäosõnum, Sa saad unenäoenergia tuua teadvusesse ja igapäevaellu, valmistada ette pinnast, millel astud.

Avades unenäouksi, sisened enese lõputult sügavasse ja kirevasse sisemaailma, ühendud eneses peituva sügaivama loovuse ja sensitiivsusega.

Võta ühendust